MÖBLER / Bord / Slagbord 10031074

nr 1003 1074

Slagbord

O. 1800, längd: 49 + 2x68, djup: 106 cm, höjd: 75 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

3.000 kr

Såld:

4.400 kr

söndag 20 december 2015
kl 18:10:08